• Na Vašom zdraví nám záleží

• Bezpečnosť je prvoradá.

Aj keď bol kedysi pri výuke čarovania nebrať na bezpečnosť žiaden ohľad, kvôli tomu, že čarodejníci sa zrania ťažšie ako muklovia, my sme sa rozhodli zapezpečiť dostatočnú ochranu všetkých našich študentov. Všetci študenti a aj žiaci pravidelne absolvujú školenia Bezpečnosti a Ochrany Zdravia pri Čarovaní a používajú primerané Čarovacie pomôcky, vďaka čomu naša škola získala už veľa ocenení.

• Výber študentov

• Naši študenti sú najlepší už pred tým, ako sa dostanú na našu školu.

Na našu školu si žiakov vyberáme pomocou našich seminárov, ktoré organizujeme. Funguje to tak, že korešpondenčné semináre, ktoré organizujeme, sú tak náročné, že sú pre muklov neriešiteľné, čím úspešne zistíme, kto sú čarodejníci. Nám to ale nestačí, a preto na našu školu berieme len tých najlepších z najlepších, čo sú najlepší riešitelia našich seminárov.

• Prečo práve my?

• Motivácia
      • Ani ten najlepší čarodejník nič nedokáže bez primeranej motivácie.

• Inicácia
      • Po motivácii nasleduje Iniciácia.

• Aktivizácia
      • Aby sme sa aktivizovali za našim cieľom.

• Úspech
      • A nakoniec dosiahli úspech.

MIAU presne tak znie naše motto.

• Odbornosť
      • Naši profesori sú špička vo svojom odbore, a sú to uznávané čarodejnícke kapacity.

• Osobitný prístup
      • Chápeme, že všetci naši žiaci sú jedinečné osobnosti, a presne podľa toho k nim pristupujeme.

• Kolektív
      • Kvôli tomu, že naši žiaci spolu trávia všetok svoj čas počas školského roka, tak vytvárame úžasný kolektív, ktorí je spolu v dobrom, aj v zlom.

• Globalizácia
      • Aj čarodejnícky svet a aj my sa globalizujeme. Študentov učíme cudzie jazyky, učíme ich používať najrôznejšie transportné systémy a prostriedky.